Nová prodejna v Brně

Sugar Life STORE - Brno

V provozu od března 2024

Máme otevřeno

úterý–sobota 11–19
neděle 13–19
pondělí zavřeno

Zavolejte nám

+420 725 326 135
(jsme k dispozici od úterý do soboty v čase 11–19)

Zavolat
Nejvyšší kvalita

Každý produkt vyrábíme ručně, z těch nejlepších surovin.

Originální příchutě

Jedinečné chuťové kombinace, které překvapí a zaujmou.

Cukrářský koncept

Pokora ke klasice ve spojení s naším unikátním rukopisem.

Bez umělých přísad

Veškeré ingredience jsou pouze přírodního původu.

Unikátní makronky na prodejně

Makronky

Makronky jsou naší vášní. Vyvinuli jsme recepturu, která nám umožňuje nabídnout tento dezert i ve 100% rostlinné variantě. V brněnském Sugar Life Store najdete dvanáct příchutí včetně limitovaných, které budeme pravidelně obměňovat. Vždy tak u nás objevíte něco nového.

Ochutnejte jednu, tři nebo rovnou všech dvanáct. Nezapomínejte také na své blízké, vezměte jim makronky jako dárek. Na výběr jsou dvě velikosti boxu (10 a 24 kusů), přičemž jeho složení je zcela na vás. Zapojte se také do našeho věrnostního programu a každou třináctou makronku máte od nás zdarma.

Kniha Macarons by Sugar Life

Macarons by Sugar Life je interaktivní cukrářská monotematická kniha zasvěcená světoznámému dezertu, makronkám.

Kniha obsahuje veškeré know-how týkající se makronek. Dozvíte se, jak správně připravit ořechové těsto pomocí různých metod (italská, francouzská, švýcarská či s nižším obsahem cukru).

Naučíte se různé varianty ochucení i jak makronky nejlépe péct a skladovat. Zjistíte, jak mohou různé konzistence těsta a zpracování sypkých ingrediencí ovlivnit výsledek. Nesmí chybět historie s původní recepturou, ani řešení, co dělat s nepovedenými skořápkami.

Kniha
Doručení po Brně

Nestíháte na prodejnu? Doručíme k vám domů!

Pohodlné doručení Woltem Pohodlné doručení Boltem
Trvanlivý sortiment v obchodě

Trvanlivý sortiment

Prozkoumejte naši nabídku gurmánských sladkostí. Součástí sortimentu jsou domácí, ručně vyráběné džemy, do kterých vybíráme pouze 100% kvalitní ovoce. Zakládáme si na originálních chuťových kombinacích, které vám navždy zůstanou v paměti.

U karamelu jsme vyladili techniku karamelizace pro dosažení maximální jemnosti. Díky tomu jsou vláčné, krémové a s výraznou chutí. Vsaďte na klasiku, nebo vyzkoušejte některou z neotřelých ovocných příchutí.

V neposlední řadě připravujeme také ořechové pomazánky, které mají perfektní texturu a snadno se roztírají, a dokřupava upečenou granolu plnou ovoce a ořechů.

Vlastní zmrzlina

Stejně jako všechny ostatní produkty i zmrzlinu vyrábíme podle vlastní receptury, ručně a z těch nejlepších surovin.

Čím se liší od běžných točených zmrzlin? Klasickou točenou zmrzlinu připomíná pouze tvarem, nikoli však chutí. Tou evokuje spíše gelatto, jen s nadýchanější konzistencí. Zkrátka jsme spojili dva své oblíbené druhy zmrzlin do jedné.

Aktuálně vyrábíme až čtrnáct různých příchutí, od klasických jako vanilka a pistácie až po ty originální typu pečený cheesecake, švestka s povidly nebo yuzu. Na čepu máme vždy dva druhy, jednu smetanovou a jeden sorbet. Příchutě měníme každé tři dny. Zmrzlinu vám nabídneme v kornoutku, kelímku nebo s sebou na doma v půllitrovém termoboxu.

Unikátní zmrzlina
Nugáty v obchodě

Nugáty

Dopřejte svým chuťovým pohárkům sametové pohlazení v podobě našeho jemného nugátu. Na výběr je hned několik variant, mezi nimiž nesmí chybět lískooříšková klasika. Tu doplňují další verze s ořechy – kokos, mandle, pistácie a pekanové ořechy. Kromě toho připravujeme i méně tradiční kombinace jako jogurt s mandlemi nebo káva se slunečnicovou chalvou. Nebojte se objevit nové chutě!

Sledujte nás na

Instagramu

V médiích

Rozhovory, články, podcasty a reportáže