Jsme značka

Sugar Life

Myšlenka na vlastní výrobu vznikla v roce 2018, během cesty do Barcelony. Zde měl Vlad Ryasnyy možnost ochutnat džem z mučenky a manga. Na tehdejší dobu neobvyklá kombinace jej okouzlila a inspirovala k založení společnosti Sugar Life. Zakládá si na originálních chuťových kombinacích, které překvapí a utkví v paměti.

Vlad Ryasnyy využívá svých cukrářských znalostí k neustálému vylepšování receptur. Veškeré produkty vznikají ručně, pouze ze 100% kvalitních surovin přírodního původu. Nenajdete v nich žádné umělé přísady ani sladidla. Sugar Life zkrátka uspokojí i ty nejnáročnější gurmány.

SugarLife džemy
Vlad Ryasnyy
Vyrábí

Vlad Ryasnyy

Za značkou Sugar Life stojí Vlad Ryasnyy – cukrářský nadšenec a experimentátor, který neúnavně vylepšuje a inovuje cukrářské receptury, aby je maximálně přiblížil k dokonalosti.

Vlad Ryasnyy vystudoval obor gastronomie na Střední škole gastronomické a hotelové v pražském Braníku. Již v průběhu studií se zúčastnil řady soutěží a prošel praxí v několika předních pražských podnicích. Působil například u italského cukráře Daniela Combi v podnicích La Bottega a La Cucina. Později zastával pozici zástupce Ivety Fabešové v IF Café. Současně vedl kurzy v cukrářské akademii IPPA, kde se setkal s cukráři z celého světa a asistoval u jejich lekcí.

Zkušenosti nabral také v rámci cukrářských kurzů u vyhlášených mistrů oboru, za kterými cestoval po Evropě. Nyní je aplikuje při vytváření svých vlastních receptur.

Díky svým soutěžním úspěchům se stal reprezentantem Juniorského národního týmu kuchařů a cukrářů AKC ČR a účastnil se světových soutěží v gastronomii. Aktuálně je členem Národního týmu kuchařů a cukrářů AKC ČR a nadále reprezentuje Česko na gastronomických kláních.

V současné době Vlad Ryasnyy působí jako konzultant gastronomických provozů, kterým pomáhá s tvorbou dezertního menu a nastavením výrobního procesu. Je lektorem cukrářské akademie HF Pastry založené cukrářkou Helenou Fléglovou. A v neposlední řadě je zakladatelem značky Suga Life, jež se zaměřuje na výrobu gurmánských sladkostí – džemů, karamelů, nugátů, ořechových pomazánek a makronek, jejichž vylepšenou recepturu vyvíjel od roku 2019. Nyní Sugar Life nabízí makronky vyrobené ze 100% rostlinných ingrediencí, bez lepku a mléčných produktů.

Názory a zkušenosti

Nejlepší reklamou jsou ohlasy zákazníků

Naše recenze jsou ověřené a pochází z veřejně dostupných zdrojů: Slevomat (900+ hodnocení)

Výborný karamel, čistá chuť.

Eva

Úžasná chuť, plátky mandlí, dokonalé.

Gabriela

Opakovaný nákup, naprosto úžasná chuť, celá rodina se může po něm utlouct :-)

Michaela
Nejvyšší kvalita

Každý produkt vyrábíme ručně, z těch nejlepších surovin.

Originální příchutě

Jedinečné chuťové kombinace, které překvapí a zaujmou.

Cukrářský koncept

Pokora ke klasice ve spojení s naším unikátním rukopisem.

Bez umělých přísad

Veškeré ingredience jsou pouze přírodního původu.

Sledujte nás na

Instagramu

V médiích

Rozhovory, články, podcasty a reportáže