Velkolepá společnost Sosa ingredients SL

Autor: Vlad Ryasyy / Datum: 08:56 29.3.2022

Velkolepá španělská společnost pod názvem Sosa ingredients SL

Společnost, která nabízí ingredience pro obor gastronomie a cukrařina. O jaké ingredience se jedná? V nabídce mají od sušených plodů jako ořechy, ovoce nebo květiny přes želírujicí látky až po esence či přirodní extrakty, ale to je jen malá část.

Založena v roce 1967 jako rodinný podnik a v dnešní době patři mezi nejúznávanější společnosti pro cukráře. A proč je tomu tak? 


Kreativita, vysoká kvalita a využití. To je jeden z důvodu proč my jako Sugar Life vůbec používáme výrobky od této společnosti. 

V jejich asortimentu opravdu najdete ty nejzajímavější věci. 

Nabízí velké spektrum želírujicí látek jako jsou pektiny, želatiny, škroby či agar. Nejen, že najdete klasickou želatinu jako vepřová nebo hovězí, ale také i rybí..protože tato společnost jde s dobou, tak mají i alternativy rostlinné želatiny, které mohu být vhodnou nahrážkou ve veganském stravování. 

Ovoce..ať je libo v podobě sušeného, kandovaného nebo rozmixovaná hladká pasta na ochucování..přirodní extrakty, essence a oleje různých příchutí.  
Technické cukry jako je inulin, poly-dextróza, oligofruktóza, izomalt ale také i běžné jako muscovado, třtinový demerara a mnoho dalších. 

Myslíme, že když se podívate na webové stránky společnosti, tak určitě najděte spostu zajimavých věcí z kterých budete žasnout.:) 

U nás v České republice je distributorem Almeco či pastry.cz kde najdete i výrobky zabalené po menším množství než velké balení, které my u nás ve výrobně běžně používáme.

Užásné, že taková společnosti ještě pomáhá učit cukráře jak pracovat s danými produkty a jak mohu rozšiřit své obzoru v oboru..

Jaké my u nás produkty používáme ve výrobně? :) V našem případě mluvíme o želírujících látkách, technické-přírodní cukry nebo ochucovací suroviny jako je sušené kokosové mléko, sušený jogurt nebo květinová voda..a vše je přírodního původu..úžasné, že? 
 
Nejvyšší kvalita

Každý produkt vyrábíme ručně, z těch nejlepších surovin.

Originální příchutě

Jedinečné chuťové kombinace, které překvapí a zaujmou.

Cukrářský koncept

Pokora ke klasice ve spojení s naším unikátním rukopisem.

Bez umělých přísad

Veškeré ingredience jsou pouze přírodního původu.

Sledujte nás na

Instagramu

V médiích

Rozhovory, články, podcasty a reportáže